Sukces Drużyny KWP w Lublinie w Mistrzostwach Polski Policji w Brydżu Sportowym

Data publikacji 03.12.2003
W dniach 28-30 listopada w CSP Legionowo odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Policji w Brydżu Sportowym. Województwo lubelskie reprezentowała ekipa w składzie:

8. Senderek Zdzisław emeryt KPP Tomaszów Lubelski

Ogółem udział wzięło 16 ekip z całej Polski. Drużyna w składzie: podinsp. Tadeusz Kustra i st.sierż. Ireneusz Stromidło reprezentująca KWP Lublin wygrała turniej na IMP-y (jedną z czterech rozgrywanych w czasie mistrzostw konkurencji) oraz zajęła II miejsce w turnieju Teamów.
W klasyfikacji indywidualnej III miejsce zajął Tadeusz Kustra , a IV Ireneusz Stromidło. Pierwsze dwa miejsca zajęli zawodnicy z KWP w Białymstoku na co dzień reprezentujący Hetmana Białystok ( 2 ligowa drużyna brydża sportowego, aktualnie pierwsi w lidze). W dniu dzisiejszym Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Marek Hebda pogratulował zwycięzcom, dziękując im za godne reprezentowanie naszej komendy i Lubelszczyzny, życząc dalszych sukcesów.