Aktualności

Najechała na leżącego na jezdni mężczyznę

Data publikacji 03.02.2024

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszego doszło wczoraj w m. Chruślina, pow. opolski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Hyundai 32-latka najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń 50-letni pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Wczoraj tuż przed godziną 22:00 dyżurny komendy w Opolu Lubelskim otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Chruślina, gm. Józefów nad Wisłą. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Hyundai, 32-letnia mieszkanka Lublina najechała na leżącego na jezdni 50-latka. Pieszy, mieszkaniec gm. Józefów nad Wisłą w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia była oświetlona. Kierująca była trzeźwa. Na miejscu policjanci wykonywali czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu techniki samochodowej. Decyzją prokuratora ciało 50-latka zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę na drodze. Okres zimowy wymaga od wszystkich uczestników dróg szczególnej rozwagi i ostrożności.

podkomisarz Kamil Karbowniczek

  • rozbite auto na miejscu zdarzenia
  • rozbite auto na miejscu zdarzenia
  • rozbite auto na miejscu zdarzenia
Powrót na górę strony