Aktualności

Choinka od policjantów dla małych pacjentów szpitala dziecięcego

Data publikacji 12.12.2023

Na lubelskich policjantów zawsze można liczyć. Wczoraj przekonali się o tym mali pacjenci ze szpitala dziecięcego. Na oddział onkologii trafiła choinka. Realizacją pomysłu zajęli się dzielnicowi z III komisariatu, którzy co roku przekazują świąteczne i mikołajkowe prezenty dzieciom zmagającym się z chorobą. Mamy nadzieję, że choinka, chociaż odrobinę umili im pobyt w szpitalnym oddziale w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Wczoraj dzielnicowi z III Komisariatu Policji w Lublinie postanowili pomóc dzieciom ze szpitala uniwersyteckiego spełnić marzenia o choince. Mundurowi postanowili ufundować drzewko na oddział maluchów. W ten sposób mundurowi chcą umilić pobyt w szpitalu dzieciom, które zmagają się z chorobą. Drzewko, które trafiło na oddział onkologii, od razu wywołało dużo radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych. W transporcie świątecznego drzewka dzielnicowym pomógł dyżurny z 3. komisariatu.

Wczorajsza akcja była już kolejną inicjatywą mundurowych z „trójki”. Policjanci tydzień temu również byli gośćmi w szpitalu dziecięcym. Wówczas z okazji „Mikołajek” funkcjonariusze obdarowali najmłodszych prezentami.

podkomisarz Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony