Aktualności

Ku przestrodze!

Data publikacji 02.12.2023

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na skrzyżowaniu alei Racławickich z ul. Poniatowskiego. 22-letni kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z Toyotą. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym w kwocie 1500 złotych, a na jego konto trafiło 10 punktów.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 1:30 na skrzyżowaniu przy alejach Racławickich w Lublinie. Kolizja została zarejestrowana przez kamerę Wydziału Zarządzenia Ruchem Drogowym i Mobilnością. Na nagraniu widać jak kierujący samochodem marki Toyota jedzie ulicą Racławicką. W pewnym momencie z ulicy Poniatowskiego powoli wyjeżdża kierujący Oplem. Mężczyzna zlekceważył nadawane przez sygnalizator ostrzegawcza światło pulsacyjne oraz znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku tego doszło do kolizji obu samochodów. Na szczęście nikt w wyniku tego groźnie wyglądającego zdarzenia nie ucierpiał.

Kierowcy byli trzeźwi. Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego mandatem karnym w kwocie 1500 złotych ukarali 22-latka, który siedział za kierownicą Opla. Na jego konto trafiło również 10 punktów.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Film Lublin-Raclawickie.mp4

Pobierz plik Lublin-Raclawickie.mp4 (format mp4 - rozmiar 31.42 MB)

Powrót na górę strony