Złote medale w Pucharze Świata w Trójboju Siłowym dla radzyńskiej policjantki!

Data publikacji 24.11.2023

Nasza policjantka z kolejnymi medalami w sportach siłowych! Starsza posterunkowa Weronika Purgał z radzyńskiej komendy wzięła udział w Pucharze Świata federacji XPC w Trójboju siłowym, jaki odbył się w Siedlcach. Nasza koleżanka i tym razem stanęła na wysokości zadania zdobywając dwa złote medale w kategorii Kobiet Służb Mundurowych i kategorii Kobiet OPEN do 82,5 kilogramów. Serdecznie gratulujemy!

Zawody XPC Powerlifting World Cup 2023 w Trójboju Siłowym to wyzwanie naprawdę dla silnych ludzi. Przedsięwzięcie na skalę światową przyciąga dużą liczbę zawodników. Ogromne ciężary, poświecenie i wymagające przygotowanie to część obowiązków jakie musi wykonać zawodnik do startu. Jednak dla prawdziwych pasjonatów to tylko zachęta.

policjantka podczas zawodów podnosi sztangę

Starsza posterunkowa Weronika Purgał z radzyńskiej komendy podnoszeniem ciężarów pasjonuje się od kilku lat i odnosi spore sukcesy. Tak też był podczas Pucharu Świata federacji XPC w Trójboju siłowym zorganizowanym kilka dni temu w Siedlcach.  Jak sama przyznaje, warunki były bardzo ciężkie. Oczywiście i tym razem stanęła na wysokości zadania zdobywając dwa złote medale.  Nasza koleżanka zajęła 1. miejsce w kategorii Kobiet Służb Mundurowych oraz kategorii Kobiet OPEN do 82,5 kilogramów.

st. post Weronika Purgał z dwoma złotymi medalami na szyi

Kolejne medale do kolekcji, ale tym razem okupione naprawdę wielkim wysiłkiem. Gratulujemy wytrwałości i pasji oraz życzymy następnych sukcesów!