Aktualności

Tragiczny wypadek drogowy!

Data publikacji 19.11.2023

Dwie kobiety oraz 6 letnie dziecko zginęły na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Wereszyn pow. hrubieszowski. Dziś nad ranem VW Crafter, którym w kierunku granicy podróżowało 10 obywateli Ukrainy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 844. Policjanci z Hrubieszowa ustalają okoliczności wypadku.

Informację o wypadku drogowym w miejscowości Wereszyn otrzymaliśmy około godziny 4.40.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW Crafterem z nieustalonej na chwilę obecna przyczyny zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Pojazdem w kierunku granicy podróżowało 10 ob. Ukrainy. Na miejscu zginęły 2 kobiety oraz 6 - letnia dziewczynka, której nie udało się uratować pomimo prowadzonej reanimacji. Drugie dziecko, które brało udział w wypadku zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie.Kierujący samochodem był trzeźwy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku.

Za nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, w którym osoba poniesie śmierć, sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

nadkomisarz Andrzej Fijołek

Rzecznik Prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Lublinie

Powrót na górę strony