Aktualności

Zgon 54 latka na parkingu w Chełmie

Data publikacji 12.11.2023

Wczoraj policjanci z Chełma otrzymali informację o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym przy samochodzie ciężarowym. Pojazd zaparkowany był na parkingu przy ul. Hutniczej. Na miejscu załoga karetki stwierdziła zgon 54 letniego obywatela Ukrainy. Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł wcześniej spożywać alkohol.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18 na parkingu przy ul. Hutniczej. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie otrzymali informacje, że przy pojeździe ciężarowym marki MAN leży nieprzytomny mężczyzna. Na miejscu załoga karetki stwierdziła zgon. Jak się okazało był to 54 letni obywatel Ukrainy.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Z ustaleń wynika, że przed znalezieniem zwłok, mężczyzna mógł spożywać alkohol. W kabinie pojazdu znaleziono otwartą butelkę z alkoholem. 

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Powiadomony został Generalny Konsulat Ukrainy. Teraz ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

Powrót na górę strony