Aktualności

Zderzenie ciężarówek na drodze ekspresowej

Data publikacji 10.10.2023

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś rano na obwodnicy Lublina. Na drodze ekspresowej zatrzymał się z uwagi na awarię kierujący ciężarową Scanią. Chwilę później najechał na niego kierowca pojazdu marki Daf. W leżące na jezdni elementy pokolizyjne najechał z kolei kierujący osobówką. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Ze względu na uszkodzenia pojazdów, droga zablokowana była przez kilka godzin, a policjanci wprowadzili objazdy.

Do kolizji doszło po godz. 9 rano na wysokości Ciecierzyna. Jak wstępnie ustalili policjanci na obwodnicy Lublina na drodze ekspresowej zatrzymał się kierujący ciężarową Scanią z uwagi na uszkodzone koło. Po chwili w stojącą ciężarówkę wjechała kolejna, pojazd marki Daf.

W wyniku zderzenia obu ciężarówek, na drogę wypadły elementy rozbitych pojazdów i część ich wyposażenia.  Najechał na nie kierujący samochodem marki Hyundai.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu z uczestników kolizji nic się nie stało. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów i zalegające na jezdni elementy pokolizyjne droga została zablokowana w kierunku na Warszawę.

Policjanci zorganizowali objazdy.
 

kom. Anna Kamola

Powrót na górę strony