Zdobył Mistrzostwo Polski

Data publikacji 07.05.2003
Grzegorz Adamczyk, Instruktor Techniki i Taktyki Interwencji z Ośrodka Szkolenia Policji w Lublinie, zajął I-sze miejsce /w kategorii do 89 kg/ w Mistrzostwach Polski Seniorów w Kick-Boxingu. Zawody odbyły się pod koniec kwietnia br. w Zielonej Górze. W mistrzostwach brało udział 134 zawodników , reprezentujących 35 klubów z całej Polski. Ponadto drużyna, w której na co dzień trenuje st. sierż Adamczyk - Miejski Klub Sportowy Kalina Lublin - zdobyła 2 złote medale, 1 srebrny oraz 3 brązowe i tym samym uplasowała się na pierwszym miejscu zdobywając tytuł Najlepszego Zespołu Mistrzostw Polski. Warto podkreślić, że jest to bardzo młody zespół, który powstał we wrześniu ub. Grzegorz Adamczyk tytuł Mistrza Polski w Kick- Boxingu zdobył po raz drugi Ma na swoim koncie również 4 tytuły Mistrza Polski Policji w Karate. W dniach 29-31.05.br st.sierż Adamczyk, jako członek kadry, będzie reprezentował nasz kraj w Pucharze Świata w Kick-Boxingu. Zawody odbędą się we Włoszech.