Aktualności

Nieszczęśliwy wypadek podczas naprawy samochodu

Data publikacji 15.08.2023

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj na terenie Świdnika. 37 latek został przygnieciony przez samochód, który sam naprawiał. Kiedy był pod samochodem, doszło do przesunięcia się lewarku, przez co auto opadło na mężczyznę. Niestety nie udało się uratować jego życia. Wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 9 dyżurny ze świdnickiej komendy odebrał zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji w Świdniku mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Policjanci na miejscu ustalili, że 37-letni mężczyzna na swojej działce wykonywał naprawę samochodu marki Mercedes Vito. Pojazd podniesiony był na lewarku, a 37-latek wykonywał prace pod nim. W pewnym momencie doszło do przesunięcia się lewarku i pojazd opadł na mężczyznę.

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia przybyli policjanci. Wydobyli mężczyznę spod pojazdu, a następnie przekazali przybyłej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego. Pomimo prowadzonej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

aspirant sztabowy Elwira Domaradzka

Powrót na górę strony