Aktualności

Śmiertelny wypadek na DK-48

Data publikacji 30.07.2023

Dzisiaj w miejscowości Chrustne na DK-48 kierujący Fordem 76-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło 3 osoby. Niestety 53-letnia pasażerka zmarła w szpitalu. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.

Do wypadku doszło dzisiaj po godzinie 8:00 na drodze krajowej numer 48 w miejscowości Chrustne. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu zdarzenia wynika, że 76-latek z woj. śląskiego kierujący Fordem jadąc w kierunku Moszczanki zjechał z drogi i uderzył  prawym bokiem pojazdu w drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący i dwójka pasażerów w wieku 53-lat trafili do szpitala z obrażeniami ciała. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej w szpitalu zmarła 53-latka, również mieszkanka woj. śląskiego.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego śmiertelnego wypadku. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu.  Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu.

aspirant Kamil Karbowniczek

  • uszkodzony ford przy drzewie
  • uszkodzony ford przy drzewie
  • uszkodzony ford przy drzewie
Powrót na górę strony