Aktualności

Śmiertelny wypadek!

Data publikacji 09.07.2023

44 – latek kierujący VW typu bus, wjechał w tył zaparkowanego przy poboczu drogi ciągnika siodłowego marki Renault. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 33 - letnia paserka busa, a dwie kolejne kobiety zostały ranne. Do zdarzenia doszło przed godz. 2.00 na drodze krajowej nr 12. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi do 8 lat więzienia.

O godz. 01.52. w miejscowości Tytusin (gm. Chełm) kierujący pojazdem typu bus marki VW Crafter, 44 letni ob. Ukrainy (trzeźwy) uderzył w tył zaparkowanego przy poboczu drogi ciągnika siodłowego marki Renault wraz z naczepą. Kierujący poruszał się drogą krajową K12 od Lublina w kierunku Chełma. Do wypadku doszło na prostym odcinku, w terenie niezabudowanym i nieoświetlonym. Kierowcą ciężarówki również był ob. Ukrainy, który w tym czasie spał.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 33 - letnia paserka busa, natomiast 8 osób z busa przewiezionych zostało do szpitala w Chełmie. Badania wykazały, że dwie osoby posiadają obrażenia ciała. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi do 8 lat więzienia.

nadkomisarz Andrzej Fijołek

Rzecznik Prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Lublinie

 

Powrót na górę strony