I miejsce dla patrolu z Radzynia Podlaskiego w Wojewódzkich Eliminacjach Turnieju Par Patrolowych "Patrol Roku 2023"

Data publikacji 23.06.2023

Patrol z radzyńskiej jednostki wygrał wczoraj wojewódzkie eliminacje Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2023”. W rywalizacji wzięło udział 21 par patrolowych z komend miejskich i powiatowych naszego garnizonu. Laureaci I i II miejsca (patrol z łęczyńskiej komendy ) będą reprezentować Policję Lubelską podczas XXVII finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.

Wczorajsze zawody  Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2023” na etapie wojewódzkim rozegrane zostały na terenie obiektów szkoleniowych KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów. Policjanci musieli zmierzyć się konkurencjach takich jak: test wiedzy, strzelanie, bieg pościgowy oraz techniki obezwładniania osób.

policjanci biegną na placu podczas konkursu

Po południu poznaliśmy zwycięzców turnieju.

laureaci I miejsca - policjanci z Radzynia Podlaskiego z Pucharem w ręku

I miejsce zajął patrol z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, w składzie:  sierż. szt. Mateusz Gol i st. sierż. Michał Pucyk.

laureaci drugiego miejsca z pucharem

II miejsce - patrol z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, w składzie: sierż. Michał Kłębokowski i st. post. Jędrzej Wolski.

laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca stojący w szeregu

III miejsce - patrol z Komendy Powiatowej Policji u Świdniku, w składzie: post. Kamil Wiśniewski i st. post. Dawid Madeja.

komendant Oleksiak wręcza puchar policjantowi

Puchary i dyplomy wręczył zwycięzcom Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinspektor Olgierd Oleksiak.

wspóne zdjęcie wszystkich policjnatów pod budynkiem

Laureaci I i II miejsca będą reprezentować lubelski garnizon Policji podczas XXVII finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.