Aktualności

Nietrzeźwy kierujący i 6 pasażerów w Audi

Data publikacji 12.06.2023

19 letni kierujący Audi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni uderzając w ogrodzenie posesji, a następnie w słup trakcji elektrycznej. Okazało się, że kierujący był nietrzeźwy, a w środku było 6 pasażerów. Wszyscy z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Apelujemy o rozwagę!

Do tego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18 na ul. Glinki w Łukowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19 letni kierujący pojazdem marki Audi na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w słup trakcji elektrycznej.

Przeprowadzone na miejscu zdarzenia badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. W pojeździe podróżowało 6 mężczyzn w wieku od 18 do 27 lat. Niektórzy byli nietrzeźwi.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Jeden z pasażerów został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Teraz ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Na czas prowadzonych czynności procesowych przez funkcjonariuszy droga była zablokowana.

Apelujemy o ostrożność i zachowanie trzeźwości za kierownicą!

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska  

Powrót na górę strony