Aktualności

Wypadki na drogach powiatu łukowskiego

Data publikacji 08.06.2023

Wczoraj 47 letni kierujący cysterną z mlekiem, wyjeżdżając z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku zderzenia, z obrażeniami ciała 35 latek został przetransportowany LPR do szpitala. Tego samego dnia 66 letnia kierująca pojazdem marki Renault straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w przepust i wjechała do rowu. Trafiła do szpitala. Apelujemy o przestrzeganie przepisów drogowych!

Tylko wczoraj w powiecie łukowskim doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. Około godziny 11:00 w Wojcieszkowie, 47 letni kierujący pojazdem marki Volvo, służącym do przewozu mleka, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motocyklistą. W wyniku zderzenia 35 latek odniósł poważne obrażenia i został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 15 w miejscowości Karwów (gmina Trzebieszów). 66 letnia kierująca pojazdem marki Renault straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w betonowy przepust, a następnie wjechała do rowu. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność! Dostosowujmy prędkość do warunków panujących na drodze oraz przestrzegajmy przepisów drogowych. To czy będzie bezpiecznie na drogach, zależy przede wszystkim od nas samych.

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

 

Powrót na górę strony