Aktualności

Skakał po aucie i kopał karoserię

Data publikacji 31.05.2023

21 latek skopał drzwi oraz skakał po masce zaparkowanej Skody. Został zatrzymany przez kraśnickich policjantów. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt. Nie wiedział, że Skoda jednak należy do kogoś innego. Przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Ostatecznie o jego losie zadecyduje sąd.

Kraśniccy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Kraśnika o tym, że ktoś uszkodził jego samochód marki Skoda. Na miejscu funkcjonariusze wraz z policyjnym technikiem kryminalistyki wykonali oględziny uszkodzonego pojazdu. W wyniku działań kryminalnych udało się ustalić, że 21 letni mieszkaniec Kraśnika podjechał swoim samochodem, wysiadł i zaczął kopać w drzwi oraz skakać po masce Skody, a następnie odjechał. Całą sytuację zarejestrowała kamera monitoringu.

Kad z monitoringu na którym widać mężczyznę, który niszczy auto.

Wczoraj 21 latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia na kwotę niemal 15 tysięcy złotych. Przyznał się do popełnienia tego czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt. Nie wiedział, że Skoda jednak należy do kogoś innego. Ostatecznie o jego losie zadecyduje sąd.

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

Powrót na górę strony