Aktualności

Zabezpieczamy protest "przewoźników" w powiecie chełmskim

Data publikacji 04.05.2023

Dbając o bezpieczeństwo protestujących jak i kierowców poruszających się drogą krajową nr 12 w miejscowości Okopy zabezpieczamy miejsce protestu "przewoźników". Droga jest zablokowana, a ruch dla samochodów osobowych odbywa się drogami lokalnymi. Apelujemy o zachowanie w tym miejscu szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy!

Protest "przewoźników" zaplanowany jest od dnia dzisiejszego do 3 czerwca b.r. Odbywa się on na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Okopy w powiecie chełmskim. Przez cały czas protestu będziemy czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących oraz uczestników zgromadzenia.

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Ruch dla samochodów osobowych odbywa się drogami lokalnymi. Protestujący przepuszczają autokary z ludźmi, transport z żywnością, zwierzętami, paliwem oraz z pomoca humanitarną. Pozostałe samochody ciężarowe przepuszczane są co godzinę.

Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy!

młodszy aspriant Małgorzata Skowrońska

 

 

Powrót na górę strony