Aktualności

Strzelała z procy w okna internatu szkolnego

Data publikacji 06.04.2023

24 letnia mieszkanka gminy Szastarka, używając procy i kulek z tworzywa strzelała w okna szkoły i internatu szkolnego. Została zatrzymana i usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Jak tłumaczyła – robiła to dla zabawy. Teraz musi zapłacić za wyrządzone szkody.

Kilka dni temu kraśniccy policjanci otrzymali informację, że nieznany sprawca kilkukrotnie strzelał w kierunku budynku szkolnego i przylegającego do niego internatu na terenie Kraśnika. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce potwierdzili uszkodzenia kilku szyb, a następnie wykonali oględziny z udziałem technika kryminalistyki.

Po kilku dniach strzały powtórzyły się. Interweniujący funkcjonariusze weszli do wytypowanego mieszkania gdzie zastali 24 letnią mieszkankę gminy Szastarka. Mundurowi ujawnili u niej procę oraz kulki z tworzywa. Kobieta została zatrzymana. Jak oznajmiła - robiła to dla zabawy. Usłyszała zarzuty uszkodzenia mienia. Prokurator zaproponował jej karę roku prac społecznych oraz obowiązek naprawienia szkody, na co wyraziła zgodę. Całe szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

Film zatrzymana_kobieta_prowadzona_przez_funkcjonariuszy.mp4

Opis filmu: zatrzymana kobieta prowadzona przez funkcjonariuszy

Pobierz plik zatrzymana_kobieta_prowadzona_przez_funkcjonariuszy.mp4 (format mp4 - rozmiar 2.59 MB)

Powrót na górę strony