Aktualności

Uciekał motocyklem, miał przy sobie narkotyki

Data publikacji 24.03.2023

28 latek jadąc motocyklem typu Cross, w obszarze zabudowanym osiągnął prędkość ponad 130 km/h. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i kontynuował ucieczkę. Podczas zatrzymania miał przy sobie narkotyki. Odpowie za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadanie narkotyków.

W minioną środę policjanci z Opola Lubelskiego podczas patrolowania ulic miasta, zauważyli kierującego motocyklem typu Cross, który poruszał się z nadmierną prędkością. Po dokonaniu pomiaru prędkości okazało się, że jedzie 130 km/h, czyli o 80 za dużo niż prędkość dozwolona. Pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, mężczyzna nie zatrzymał się i kontynuował ucieczkę. Po pościgu udało się zatrzymać mężczyznę. W jego ubraniu mundurowi odnaleźli woreczek strunowy z substancją, która po zbadaniu okazała się amfetaminą. Jak się okazało, mężczyzna miał środki odurzające również w swoim miejscu zamieszkania.

Mężczyzna ma teraz ogromne kłopoty. Odpowie zarówno za to, że nie zatrzymał się na polecenie funkcjonariuszy do kontroli drogowej jak również za posiadanie środków odurzających.
 

aspirant sztabowy Edyta Żur

Powrót na górę strony