Aktualności

Szybko odzyskał zagubiony portfel

Data publikacji 10.03.2023

41-letnia tomaszowianka na jednym z parkingów na terenie miasta znalazła portfel i przyniosła go do komendy Policji. Dzięki uczciwości kobiety, jeszcze tego samego dnia powiadomiony przez policjantów 55-letni właściciel portfela odzyskał swoją własność.

Wczoraj po południu do tomaszowskiej komendy policji zgłosiła się 41-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego. Kobieta poinformowała dyżurnego, że na parkingu samochodowym przy ulicy Królewskiej w Tomaszowie Lubelskim znalazła portfel wraz z zawartością pieniądzy i dokumentów.

Policjanci natychmiast skontaktowali się z właścicielem portfela, którym okazał się 55-letni mieszkaniec gminy Rachanie. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia odebrał swoją zgubę z komendy.

Dzięki uczciwości 41-latki zgubione rzeczy szybko wróciły do swojej właściciela.

 

Przy okazji przypominamy, że żadna rzecz, której nie jesteśmy właścicielami, nie jest nasza. Przestrzegamy, żeby znaleziony przedmiot  zwrócić prawowitemu właścicielowi lub zgłosić ten fakt na Policję. Za przywłaszczenie znalezionych cudzych rzeczy ruchomych grozi odpowiedzialność karna.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Powrót na górę strony