Aktualności

Uciekając ze skradzionym łupem...zgubił telefon

Data publikacji 02.03.2023

Dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży perfum w jednej z drogerii. Policjanci szybko namierzyli sprawców. Ułatwił im to jeden z nich, bo po drodze.... zgubił swój telefon. 25 i 32-latek z gminy Zamość spędzili noc w policyjnej komendzie. Wkrótce za kradzież odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj w godzinach wieczornych do jednej z zamojskich drogerii weszło dwóch mężczyzn. Na ich zachowanie zwróciła uwagę ekspedientka. Klienci zatrzymali się przy jednym z regałów, z którego zabrali dwa opakowania drogich perfum. Następnie obaj, nie płacąc za towar, pośpiesznie wybiegli ze sklepu. Kasjerka nie zdołała ich zatrzymać.

O kradzieży szybko zostali powiadomieni policjanci.  Okazało się, że w trakcie ucieczki jeden ze złodziei zgubił po drodze skradzione chwilę wcześniej perfumy, a z kieszeni wypadł mu telefon.

Mundurowi odnaleźli obydwu mężczyzn, którzy zdołali się przemieścić do pobliskiej miejscowości. Byli to 25 i 32-latek z gminy Zamość. Przy jednym z nich policjanci ujawnili skradzione perfumy.

Mężczyźni znajdowali się pod działaniem alkoholu. W trakcie interwencji byli agresywni i używali nieprzyzwoitych słów. Zostali doprowadzeniu do komendy i noc spędzili w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Obaj już usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za dokonanie kradzieży i używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym.
 

starszy aspirant Katarzyna Szewczuk

Powrót na górę strony