Aktualności

Nie dostosował prędkości i uderzył w barierę na S12

Data publikacji 25.02.2023

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w Chrząchówku na drodze S12 w kierunku Lublina. Kierujący BMW wypadł z drogi i uderzył w barierę energochłonną. Do szpitala trafił pasażer pojazdu. Kierowca był trzeźwy. Apelujemy o wolniejszą i bardziej ostrożną jazdę. 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18 na drodze S12 w miejscowości Chrząchówek w powiecie puławskim, na odcinku pomiędzy węzłem Kurów Zachód a węzłem Kurów Wschód.

Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne na pasie w kierunku Lublina. 
Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący BMW 32-latek ze Szczecina nie dostosował prędkości do warunków ruchu, na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Samochodem postojowy trzy osoby. Jedna z nich, z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierowcy i drugiemu z pasażerów nic się nie stało. 32-latek kierujący BMW był trzeźwy. 

Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia i apelujemy o wolniejszą i bardziej ostrożną jazdę oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

komisarz Ewa Rejn-Kozak

 

 

Powrót na górę strony