Aktualności

Pożar na terenie ogródków działkowych

Data publikacji 12.02.2023

Wczoraj na terenie ogródków działkowych w dzielnicy Wrotków doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Spaleniu uległa drewniana altanka. Podczas akcji gaśniczej wewnątrz ujawniono zwłoki 49-latka. Jego 49 letnia partnerka bez obrażeń, samodzielnie wyszła na zewnątrz. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Wczoraj po godzinie 12, na terenie ogródków działkowych przy ul. Wolińskiego doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Spaleniu uległa drewniana altanka, w której mieszkała para bezdomnych.

W wyniku zdarzenia 49 latka, bez stałego miejsca zamieszkania nie odniosła obrażeń i o własnych siłach opuściła altankę przed przyjazdem służb ratunkowych. Po ugaszeniu pożaru wewnątrz ujawniono zwłoki jej 49 letniego partnera. 

Na miejsca zdarzenia policjanci z udziałem Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Lublinie przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Na chwilę obecną nie jest znana przyczyna pożaru. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

Powrót na górę strony