Aktualności

Wpadł z narkotykami przez atak czekoladą. 30-latek został tymczasowo aresztowany

Data publikacji 05.02.2023

Tymczasowy areszt za posiadanie znacznych ilości amfetaminy dla 30-latka z Lublina. Mężczyzna w sklepie zaatakował kasjerkę czekoladą. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli ponad 100 gramów amfetaminy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w środę. Lubelscy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie od pracowników jednego ze sklepów. Wynikało z niego iż ujęli mężczyznę, który miał być agresywny i zaatakował czekoladą kasjerkę. Kobieta została uderzona w głowę nietypowym „narzędziem”.

Na miejscu patrol wylegitymował 30-latka. Podczas kontroli okazało się, że ma on przy sobie sporą ilość białej substancji. Już na pierwszy rzut oka policjanci podejrzewali, że to narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki trafiły do testów. Badania wykazały, że 30-latek miał przy sobie ponad 100 gramów amfetaminy.

W piątek mężczyzna został doprowadzany do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie na 3 miesiące wobec 30-latka. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony