Aktualności

Zakończył się protest rolników w Hrebennem

Data publikacji 03.02.2023

Zakończył się protest rolników na drodze prowadzącej do przejścia granicznego w Hrebennem. Dbaliśmy o bezpieczny przebieg tego zgromadzenia i płynność ruchu na okolicznych drogach. Protest przebiegał spokojnie, nie odnotowaliśmy interwencji wobec osób w nim uczestniczących.

Protest rozpoczął się wczoraj około godziny 11:00 na drodze dojazdowej do przejścia granicznego z Ukrainą w miejscowości Hrebenne.  Trwał 24 godziny i dziś około godziny 11:00 zakończył się. W tym czasie w rejonie skrzyżowania DK-17 z DW-867 ruch pojazdów ciężarowych jadących z Ukrainy został wstrzymany przez protestujących. Ruch pojazdów jadących w kierunku granicy odbywał się bez utrudnień.

Policjanci czuwali nad bezpiecznym przebiegiem zgromadzenia, bezpieczeństwem osób podróżujących oraz pobliskich mieszkańców. Funkcjonariusze zadbali o płynność ruchu zwłaszcza w rejonie skrzyżowania, gdzie odbywał się protest oraz na okolicznych drogach dojazdowych.

Protest przebiegał spokojnie, nie odnotowaliśmy interwencji wobec osób w nim uczestniczących. Ruch w kierunku przejścia granicznego odbywa się bez utrudnień.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Powrót na górę strony