Aktualności

Poszukiwany listem gończym wpadł, bo wszczął awanturę z partnerką

Data publikacji 29.01.2023

Policjanci z Włodawy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 30-latka. Mężczyzna wpadł podczas interwencji, kiedy pokłócił się z partnerką. W poniedziałek trafi do aresztu gdzie spędzi tam prawie 5 lat.

Do zatrzymania poszukiwanego listem gończym 30-latka z gminy Cyców doszło wczoraj we Włodawie. Po godzinie 12:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany policyjny patrol. Do awantury doszło pomiędzy zgłaszającą, a jej obecnym partnerem, który znajdował się pod działaniem alkoholu.

W trakcie legitymowania i sprawdzenia w policyjnych systemach, okazało się, że 30-letni mieszkaniec gminy Cyców jest poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Włodawie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Włodawie i odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe oraz na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Włodawie do odbycia 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę. W poniedziałek trafi do zakładu karnego, w którym spędzi prawie 5 lat. 

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

Powrót na górę strony