Aktualności

Nie zauważył zakrętu i uderzył w drzewo

Data publikacji 24.01.2023

Dzisiaj w nocy w miejscowości Branica Radzyńska kierujący Kia Carens stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W samochodzie przewoził troje pasażerów. W wyniku wypadku do szpitala trafił 45-letni kierujący.

Do zdarzenia doszło w nocy około godziny 2:30 w miejscowości Branica Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Kia Carens, 45-letni mieszkaniec gminy Drelów stracił panowanie nad autem w  następstwie czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący mundurowym tłumaczył, że przecierał szybę i nie zauważył zakrętu. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony 45-latek. Z mężczyzną podróżowało jeszcze trzy osoby, które nie odniosły obrażeń ciała.

W chwili zdarzania kierujący był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Mundurowi ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Zimowa aura nas nie opuszcza. Padający deszcz czy śnieg, a także śliska nawierzchnia z takimi warunkami muszą zmierzyć się kierowcy. Apelujemy o rozsądek i rozwagę. Starajmy się przewidywać zagrożenia. Zadbajmy o to, by bezpiecznie dojechać do celu.

podkomisarz Piotr Mucha

  • Rozbite auto na łuku drogi stoi przy drzewach
  • Uszkodzony samochód stoi przy drzewie
  • Samochód marki Kia z uszkodzeniami przedniej części stoi przy drzewie
Powrót na górę strony