Aktualności

Pracownik lokalu gastronomicznego napadł 33-latka z konkurencyjnego baru

Data publikacji 23.01.2023

Do policyjnego aresztu trafił 34 letni obywatel Indii, który j wraz ze swoimi kolegami dotkliwie pobił obywatela Bangladeszu. Napastnicy spryskali mężczyznę gazem  pieprzowym, pobili go i ukradli mu pieniądze.  Okazało się, że jednym z agresorów był pracownik konkurencyjnego lokalu gastronomicznego. Sprawca został tymczasowo aresztowany.

Do przestępstwa doszło 19 stycznia około godziny 20.00 w miejscowości Głusko Dużo. Jak ustalili policjanci, napastnicy jechali od strony Karczmisk za pochodzącym z Bangladeszu 33 letnim mieszkańcem gminy Opole Lubelskie. W Głusku migali światłami samochodu dając mężczyźnie znak do zatrzymania pojazdem. Kiedy 33 latek zatrzymał pojazd, podbiegło do jego samochodu trzech mężczyzn, z których dwóch miało zasłoniętą twarz.

Napastnicy użyli wobec 33 latka gazu pieprzowego, bili go i kopali po czym ukradli mu z kieszeni spodni pieniądze w kwocie 300 złotych. Mężczyzna powiadomił policję. Wkrótce okazało się, że jednym z agresorów był 34 letni mieszkający w Opolu Lubelskim obywatel Indii. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci ustalają kim byli jego dwaj kompani. Jak się okazało, 34 latek pracuje w konkurencyjnym lokalu gastronomicznym i jest na tym tle skonfliktowany z pokrzywdzonym. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.   

aspirant sztabowy Edyta Żur

Powrót na górę strony