Aktualności

Zderzenie trzech samochodów

Data publikacji 20.01.2023

W miejscowości Okrągłe doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jeden z kierowców został przetransportowany do szpitala. Apelujemy o rozsądek na drodze i stosowanie się do przepisów. Na drogach panują trudne warunki jest ślisko i niebezpiecznie.

Pobytem w szpitalu zakończyło się dla jednego z kierujących zderzenie trzech pojazdów w miejscowości Okrągłe, do którego doszło wczoraj około godziny 15:40. Pojazdy poruszały się w kierunku Tarnogrodu. W pewnym momencie 57-letnia mieszkanka gminy Tarnogród, która jechała pierwsza zatrzymała się za pojazdem, którego kierowca chciał skręcić w lewo. Za kobietą zatrzymał się mieszkaniec tej samej gminy, 64 -latek, który kierował Skodą. W tył jego pojazdu uderzył 33-letni mieszkaniec gminy Obsza, który kierował Fordem Transitem. Jak wstępnie ustalili policjanci nie zachował on bezpiecznej odległości od poprzedzającej go Skody i uderzył w tył pojazdu, który z kolei uderzył w samochód kobiety.

Policjanci ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 64-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Po raz kolejny zwracamy się do kierowców z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, rozsądku, rozwagi i przede wszystkim trzeźwości za kierownicą. Tylko w ten sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Pamiętajmy również, aby dostosować prędkość pojazdu do ograniczeń i warunków panujących na drodze, aby w sytuacji zagrożenia móc odpowiednio szybko zareagować. Kierowcy muszą mieć świadomość, iż wyjeżdżając na drogę stają się odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony