Aktualności

68 latka potrącona na przejściu dla pieszych

Data publikacji 18.01.2023

Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła 68-latka, która została potrącona przez kierującą Oplem na oznakowanym przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło dzisiaj w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze!

Do wypadku drogowego doszło dzisiaj około godziny 6:40 w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca Oplem, 52-letnia mieszkanka powiatu parczewskiego, potrąciła pieszą, która przechodziła przez jezdnie na oznakowanym przejściu dla pieszych.

W wyniku wypadku drogowego 68-letnia piesza, mieszkanka Radzynia Podlaskiego doznała obrażeń ciała i została przewieziona karetką pogotowia do szpitala. W chwili wypadku kierująca oplem była trzeźwa.

Pamiętajmy! Zmrok, opady deszczu lub śniegu, a co za tym idzie śliska nawierzchnia to powód dla którego powinniśmy szczególnie uważać na drodze. Piesi również zobligowani są do zachowania zasad bezpieczeństwa i nie powinni wchodzić wprost przed nadjeżdżający pojazd. Do pieszych zwracamy się z prośbą o używanie elementów odblaskowych!

podkomisarz Piotr Mucha

Powrót na górę strony