Aktualności

Wypadek z udziałem cysterny

Data publikacji 18.01.2023

Z obrażeniami do szpitala przewieziona została kierująca Mazdą, w której samochód uderzyła cysterna. Do zdarzenia doszło na łuku drogi w Aleksandrowie. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o rozwagę za kierownicą.

Wczoraj po godzinie 8:00 w Aleksandrowie na ulicy Klonowej doszło do groźnego zderzenia cysterny z osobówką. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24-letni kierujący ciężarowym Volvo z cysterną na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego cysternę "zarzuciło "i uderzyła w Mazdę jadącą z przeciwnej strony.

47-letnia mieszkanka gminy Łukowa, która kierowała osobówką została z obrażeniami ciała przetransportowana do szpitala. 24-letni mieszkaniec gminy Frampol kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń. Jak ustalili policjanci obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Na czas wykonywanych przez policjantów czynności droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, a podróżujący byli kierowani na wyznaczone objazdy.

Obecnie ustalamy szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku oraz apelujemy o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony