Aktualności

Pobili ojca, bo nie pozwolił córce wyjść z domu!

Data publikacji 10.01.2023

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy wdarli się do mieszkania i pobili 45-latka. Jak wynika z ustaleń śledczych, motywem był fakt, że mężczyzna zakazał swojej nieletniej córce wyjść z domu. Wczoraj 19 i 20-latek zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia!

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu. Dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony przez 45-letniego mieszkańca miasta, że został napadnięty i pobity przez dwóch młodych mężczyzn. Z relacji zgłaszającego wynikało, że są to znajomi jego nieletniej córki. Napastnicy mieli wtargnąć do mieszkania 45-latka, przewrócić go na podłogę, po czym kopać po całym ciele. Następnie wybiegli z mieszkania i oddalili się w nieznanym kierunku.

Policjanci natychmiast podjęli czynności w tej sprawie i nad ranem zatrzymali dwóch sprawców. Byli to 19-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny i 20-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Obydwaj usłyszeli już zarzuty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych motywem pobicia był fakt, iż ojciec zakazał swojej nieletniej córce wyjść z domu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego pobicie zagrożone jest kara pozbawienia wolności do lat 3.

aspirant Jolanta Babicz

Powrót na górę strony