Aktualności

Ciąg dalszy poszukiwań 36-latki

Data publikacji 05.01.2023

Kolejny dzień lubartowscy policjanci i strażacy prowadzą poszukiwania za zaginioną w ubiegły piątek 36-letnią mieszkanką powiatu lubartowskiego. W poszukiwaniach biorą udział płetwonurkowie z SPKP KWP w Lublinie, dwie specjalistyczne grupy ratownictwa wodno-nurkowego PSP z Lublina i Warszawy oraz strażacy PSP z Lubartowa i OSP z Kocka i Talczyna. W działaniach wykorzystywane są 3 łodzie poszukiwawcze i 2 sonary.

Siódmy dzień prowadzimy poszukiwania za 36-letnią mieszkanką powiatu lubartowskiego, która w ubiegły piątek nieszczęśliwie wpadła do rzeki wraz ze swoim synkiem. Dziecko zostało odnalezione tego samego dnia podczas akcji ratowniczej, niestety zmarło w szpitalu.

Dzisiaj w poszukiwaniach biorą udział lubartowscy policjanci, płetwonurkowie z SPKP KWP w Lublinie, 2 specjalistyczne grupy ratownictwa wodno- nurkowego PSP z Lublina i Warszawy a także strażacy z PSP w Lubartowie i Ochotniczej Straży Pożarnej z Kocka i Talczyna.

Do działań zadysponowane zostały trzy łodzie poszukiwawcze i 2 sonary, którymi funkcjonariusze będą przeczesywać dno koryta rzeki Wieprz. Poszukiwania rozpoczęły się od godzin porannych i będą trwały do późnego popołudnia.

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

  • policjant i strażacy oraz wozy strażackie przy rzece
  • policjant i strażacy oraz wozy strażackie przy rzece
  • sprzęt strażacki przy rzece
Powrót na górę strony