Aktualności

Konkurs "Krzyżówka z zasadami" rozstrzygnięty

Data publikacji 04.01.2023

W kraśnickiej komendzie odbyło się uroczyste wręczenie upominków dla laureatów zorganizowanego przez jednostkę konkursu „Krzyżówka z zasadami”. Wpłynęło niemal 100 prac z różnych szkół z terenu powiatu kraśnickiego, patronat honorowy objął Starosta Powiatu Kraśnickiego Andrzej Rolla, który razem z komendantem młodszym inspektorem Jackiem Figlem przywitał zaproszonych gości. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział.

Pod koniec listopada Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku ogłosiła konkurs „Krzyżówka z zasadami”, który miał na celu rozwijanie i popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz kształtowanie postaw pozwalających uczniom na budowanie poczucia własnego bezpieczeństwa. Uczestnikiem konkursu mogło być każde dziecko uczęszczające do klasy 3-4 szkoły podstawowej, zamieszkałe na terenie powiatu kraśnickiego. Należało wypełnić przygotowaną na tę okazję krzyżówkę o bezpieczeństwie, a także odręcznie napisać opowiadanie na temat hasła z rozwiązanej krzyżówki.

Po wnikliwych obradach udało się wyłonić 15 finalistów, którzy zajęli miejsca lub wyróżnienia. Wśród nich znaleźli się: Natalia Wrona, Kamil Iwanicki, Lena Kazula, Hanna Pietraszek, Natalia Jackowiak, Karina Szabat, Zuzanna Kuśmierz, Mateusz Żaba, Oliwier Łopian, Oskar Sobański, Lena Jackowska, Erik Bana, Przemysław Grzesiak, Julia Tarka , Magdalena Niezbecka. Finaliści otrzymali specjalnie przygotowane nagrody rzeczowe i upominki, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Nagrody wręczyli  Starosta Powiatu Kraśnickiego Andrzej Rolla i Komendant Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku młodszy inspektor Jacek Figiel. Dla uczestników policjanci  przygotowali również słodki poczęstunek z udziałem maskotki Inspektora Kraśniczka, a całość zakończyła się pamiątkowym wspólnym zdjęciem. Dziękujemy serdecznie wszystkim za włożony wkład pracy i życzymy dalszych sukcesów, a sponsorom za wsparcie.

Lista laureatów:

  1. miejsce Natalia Wrona (Szkoła Podsatwowa w Urzędowie)
  2. miejsce Kamil Iwanicki (Szkoła Podstawowa numer 2 w Kraśniku)
  3. miejsce Lena Kazula (Szkoła Podstawowa w Stróży).

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

  • policjanci i maskotka
  • uczestnicy konkursu
  • nagrody
  • wręczanie nagród laureatom
  • wręczanie nagród laureatom
  • wspólne zdjęcie laureatów konkursu i policjantów
Powrót na górę strony