Aktualności

Policjanci ze świąteczną wizytą

Data publikacji 17.12.2022

Przedstawiciele opolskiej komendy złożyli przedświąteczną wizytę. Funkcjonariusze wraz z pracownikiem Centrum Usług Społecznych w Opolu Lubelskim zawieźli świąteczną niespodziankę mieszkańcowi gminy Opole Lubelskie który z przyczyn losowych szczególnie potrzebował pokrzepiającego wsparcia. Spotkaniu towarzyszyło wiele serdeczności.

Policjanci opolskiej jednostki, którzy w ramach swojej codziennej służby dowiadują się o wielu trudnych sytuacjach życiowych, wyszli z inicjatywą przedświątecznych odwiedzin w domu mieszkańca gminy Opole Lubelskie, aby zapewnić go o swojej pamięci i trosce.  

Przedstawiciele opolskiej komendy wraz z pracownikiem Centrum Usług społecznych postanowili odwiedzić mężczyznę, by przekazać mu świąteczne życzenia oraz zakupione produkty spożywcze.

Podczas spotkania padły życzenia zdrowych i spokojnych świąt. Spotkaniu towarzyszyło mnóstwo serdeczności. Funkcjonariusze rozstali się z mieszkańcem gminy Opole Lubelskie z przekonaniem, że ich wizyta sprawiła mu radość i poczucie, że nie pozostaje osamotniony w trudnych chwilach.

aspirant sztabowy Edyta Żur

Powrót na górę strony