Aktualności

Tragiczny w skutkach pożar mieszkania

Data publikacji 13.12.2022

Ryccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru mieszkania, do którego doszło w Rykach. W pożarze zginęła samotnie zamieszkująca 71-letnia kobieta. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Wczoraj przed godziną 7.00  ryccy policjanci zostali zaalarmowani o pożarze mieszkania w jednym z bloków przy ulicy Karola  Wojtyły w Rykach. Wydobywający się z mieszkania dym zauważyli sąsiedzi.  Nadpaleniu uległ jeden z pokoi. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, w budynku strażacy wyważyli drzwi do mieszkania i odnaleźli ciało 71-latki.  Kobiety nie dało się uratować. Z uwagi na utrudnienia w ruchu, policjanci zorganizowali objazd ulicy Karola Wojtyły.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Ciało 71-latki zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 aspirant sztabowy  Agnieszka Marchlak

Powrót na górę strony