Aktualności

Dachowanie forda. Uważajmy na drogach!

Data publikacji 08.12.2022

Wczoraj w Nowym Holeszowie doszło do groźnego zdarzenia. 44-latka kierująca Fordem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Na drogach jest bardzo ślisko. Apelujemy o ostrożność.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 12:00. Jak wynika z ustaleń policjantów, 44-letnia mieszkanka powiatu hajnowskiego kierując fordem na prostym odcinku drogi wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu. Kierująca jechała sama i była trzeźwa. Przez uskarżanie się na ból lewej ręki została zabrana przez pogotowie ratunkowe do włodawskiego szpitala. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z uwagi na uszkodzenia.

Panujące warunki atmosferyczne znacząco utrudniają sytuację na drogach. Śliskie drogi powodują szczególne zagrożenie. Droga hamowania jest zdecydowanie wydłużona, dlatego należy być bardzo przewidującym za kierownicą. Pamiętajmy, że mokre w ciągu dnia nawierzchnie dróg w nocy i nad ranem mogą być bardzo śliskie. Dostosujmy prędkość do panujących warunków atmosferycznych.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

Powrót na górę strony