Aktualności

Odpowiedzą za włamanie do myjni samochodowej

Data publikacji 06.12.2022

Za kradzież z włamaniem do panelu sterowania w myjni samochodowej odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 28 i 29-lat. Dodatkowo u jednego z nich policjanci znaleźli środki odurzające. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Zgodnie z prawem, kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku grudnia na terenie gminy Żółkiewka. Nieustalony sprawca włamał się do panelu sterowania samoobsługowej myjni samochodowej. Jego łupem padła znajdująca się wewnątrz gotówka. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę prawie 500 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Żółkiewce, którzy w trakcie wspólnych działań z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego krasnostawskiej jednostki zatrzymali w związku z tą sprawą dwóch mieszkańców powiatu krasnostawskiego w wieku 28 i 29-lat.
W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 28-latka mundurowi znaleźli także środki odurzające w postaci marihuany.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

aspirant Jolanta Babicz

Powrót na górę strony