Aktualności

Nieszczęśliwy wypadek podczas czyszczenia przewodu kominowego

Data publikacji 30.11.2022

Mieszkaniec budynku wielorodzinnego podczas czyszczenia przewodu kominowego spadł z dachu. W wyniku poniesionych obrażeń  45 latek poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło w gminie Jabłoń. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

W poniedziałek po godzinie 15:00 dyżurny parczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Jabłoń miał miejsce nieszczęśliwy wypadek. Będący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że  45 letni mężczyzna podczas czyszczenia przewodu kominowego w budynku wielorodzinnym, gdzie posiadał  własne mieszkanie spadł z dachu z wysokości około 6.5 metra na chodnik. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia mundurowi wykonywali swoje czynności pod nadzorem Prokuratora.  Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Ciało 45 latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Teraz wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganiu podstawowych zasad bhp. 

 

sierżant sztabowy Ewelina Semeniuk

Powrót na górę strony