Aktualności

Nie zatrzymała się na znaku "STOP" i doprowadziła do kolizji

Data publikacji 22.11.2022

Kierująca Seatem 22-latka nie zatrzymała się pomimo znaku stop doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym Fordem. Seat następnie uderzył w Citroena. W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Apelujemy o ostrożność i uwagę podczas jazdy!

W poniedziałek po godzinie 16:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech aut, do którego doszło w rejonie skrzyżowania ulicy Lubelskiej oraz Piłsudskiego we Włodawie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 22-latka kierująca samochodem osobowym marki Seat jadąc drogą krajową na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nie zatrzymała się na znaku STOP i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo poruszającym się Fordem, a następnie uderzyła w Citroena, który zatrzymał się przed włączeniem się do ruchu.

Na szczęście nikt w zdarzeniu poważnie nie ucierpiał. Zarówno  22-letnia sprawczyni kolizji, jak też 24-letni kierowca forda oraz 36-latek z citroena byli trzeźwi.

Mieszkanka powiatu ryckiego odpowie teraz za swój czyn przed sądem.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać, powinien upewnić się, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska - Prystupa

Powrót na górę strony