Aktualności

Areszt za posiadanie znacznych ilości narkotyków i amunicji

Data publikacji 19.11.2022

Ryccy kryminalni zatrzymali 43-latka, u którego w mieszkaniu policjanci ujawnili ponad 40 gram amfetaminy oraz marihuanę. Znaleźli również różnego rodzaju amunicję . Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ryccy  policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 43-latka z powiatu puławskiego, u którego w domu znaleźli narkotyki. Po sprawdzeniu okazało się, że było to ponad 40 gram amfetaminy i marihuana. Funkcjonariusze znaleźli też u mężczyzny amunicję różnego rodzaju, na posiadanie której nie posiadał stosownego zezwolenia.

Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty. Za posiadanie amunicji bez zezwolenia, a także posiadanie znacznej ilości narkotyków  i  udzielanie środków odurzających grozi  mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury i zastosował wobec 43 -letniego mężczyzny środek zapobiegawczy. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

aspirant sztabowy  Agnieszka Marchlak

Powrót na górę strony