Aktualności

Zaginiony 84-latek z Puław odnaleziony przez krasnostawskich policjantów

Data publikacji 17.11.2022

Policjanci z Posterunku Policji w Siennicy Różanej odnaleźli zaginionego 84-latka z Puław. Zaginięcie mężczyzny zgłosiła rodzina. Według ustaleń miał on wyjść z domu nie informując nikogo gdzie idzie. Mundurowi znaleźli 84-latka na terenie jednej z miejscowości powiatu krasnostawskiego, zaopiekowali się nim i przekazali całego i zdrowego pod opiekę rodziny.

We wtorek tuż po północy dyżurny puławskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 84-letniego mieszkańca ich powiatu. Z przekazanych informacji przez rodzinę zaginionego wynikało, że mężczyzna dzień wcześniej przed godziną 13:00 wyszedł sam z domu nikogo o tym nie informując. Policjanci natychmiast rozpoczęli czynności poszukiwawcze. Wiadomość o zaginionym natychmiast została przekazana na jednostki ościenne.

Do poszukiwań włączyli się również krasnostawscy policjanci, którzy w miejscowości Zagroda w godzinach porannych odnaleźli zaginionego mężczyznę. Mundurowi z Posterunku Policji w Siennicy Różanej zaopiekowali się 84-latkiem, następnie przekazali pod opiekę rodziny.

aspirant Jolanta Babicz

Powrót na górę strony