Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 16.11.2022

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 68-latki której zaginięcie zgłosiła wczoraj rodzina. Z ustaleń wynikało, że kobieta wyszła z domu nie informując nikogo gdzie idzie. Kobieta odnaleziona została na polach niedaleko miejsca zamieszkania tuż przed zmrokiem. 68-latka karetką została przewieziona do szpitala.

Wczoraj przed godziną 15:00 dyżurny tomaszowskiej policji został poinformowany o zaginięciu 68-letniej mieszkanki gminy Tomaszów Lubelski. Z przekazanych przez rodzinę zaginionej informacji wynikało, że kobieta wyszła z domu przed godziną 10:00, nie informując nikogo, gdzie idzie.

Na miejsce pojechali policjanci z zespołu do spraw poszukiwań tomaszowskiej jednostki policji którzy ustalili, że 68-latka ostatni raz była widziana na polach, jak szła w kierunku pobliskiego lasu. Do działań poszukiwawczych zaangażowano policyjnego przewodnika z psem tropiącym, kilkudziesięciu policjantów, strażaków oraz funkcjonariuszy straży granicznej.

Kobieta została odnaleziona tuż przed zmrokiem na polach niedaleko miejsca zamieszkania. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała 68-latkę do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Powrót na górę strony