Aktualności

Uderzył w stojące przed przejściem volvo

Data publikacji 02.11.2022

Wczoraj na ulicy Ostrowieckiej w Radzyniu Podlaskim kierujący Fordem najechał na tył poprzedzającego go Volvo, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło w wczoraj około godziny 18:30 na ulicy Ostrowieckiej w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący Fordem Mondeo, 31-latek z gminy Czemierniki doprowadził do zderzenia z kierującym Volvo S40, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa pieszym znajdującym się na nim. Volvem kierował 22-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat, który podróżował wraz z pasażerką. 31-latek prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, kierujący i pasażerka volvo, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

starszy aspirant Piotr Mucha

Powrót na górę strony