Aktualności

Wypadek z udziałem ciężarówki i dwóch osobówek

Data publikacji 19.10.2022

Wczoraj w miejscowości Fajsławice na DK-17 doszło do groźnego wypadku. W zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy oraz dwie osobówki. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Fajsławice. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:20 na drodze krajowej numer 17 na trasie Lublin - Krasnystaw. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, doszło do zderzenia pomiędzy samochodami osobowymi marki Mercedes i Land Rover jadącymi w stronę Krasnegostawu, a ciągnikiem siodłowym marki Renault, który jechał w kierunku Lublina. Ciężarówką kierował 53-letni obywatel Ukrainy. Mercedesem jechał 29-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, natomiast Land Rover’em kierował 60-letni obywatel Ukrainy, wraz z nim podróżowała 14-letnia pasażerka. Wszyscy uczestnicy tego wypadku zostali przetransportowani do szpitali.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu pracowali śledczy oraz technik kryminalistyki wraz z biegłym z zakresu techniki samochodowej.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. W szpitalu pozostał 29-letni kierowca samochodu osobowego marki Mercedes, który w wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała.

aspirant Jolanta Babicz

Powrót na górę strony