Aktualności

Radzyński policjant w kadrze Polski!

Data publikacji 17.10.2022

Sierżant Jakub Szczerba z radzyńskiej komendy pokazał mistrzowską formę i wywalczył kartę pro co oznacza, że przechodzi do ligi zawodowej w kulturystyce, a także dostał powołanie do Kadry Polski na zawody Mr. Universe w Brukseli, które odbędą się listopadzie. Serdecznie gratulujemy!

W sobotę, na hali sportowej w Siedlcach, odbył się  zawody Federacji IBFF  w Kulturystyce Victory Cup PRO Qualifier, które zakończyły się sukcesem dla radzyńskiego Policjanta.

Sierżant Jakub Szczerba ponad 4 lata służy w szeregach Policji. Na co dzień pełni służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Jako patrolowiec codziennie pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. A po służbie każdą wolną chwilę poświęca swojej największej pasji jaką jest sport. Pogodzenie obowiązków służbowych, pasji, wyrzeczeń, ciężkich i regularnych treningów nie jest łatwe jednak Jakub pomimo trudności realizuje własne cele i spełnia marzenia.

W miniony weekend na zawodach w Siedlcach wywalczył kartę pro co oznacza, że przechodzi z ligi amatorskiej do zawodowej w kulturystyce. To jednak nie koniec sukcesów. Jakub dostał powołanie do Kadry Polski na zawody Mr. Universe w Brukseli, które odbędą się w listopadzie tego roku.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnych zawodach!

starszy aspirant Piotr Mucha

Powrót na górę strony