Aktualności

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym za rozbój z użyciem noża

Data publikacji 14.10.2022

Lubelscy i chełmscy kryminalni zatrzymali 29-latka, który poszukiwany był listem gończym za rozbój z użyciem noża. Do przestępstwa doszło w 2015 roku w Chełmie. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat i 9 miesięcy pozbawienia wolności. 29-latek ukrywał się poza granicami kraju.

Wczoraj policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób wspólnie z kryminalnymi z Chełma zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Do zatrzymania doszło na terenie jednej z posesji w powiecie chełmskim. Funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że poszukiwany 29-latek ukrywający się poza granicami kraju przyjechał na kilka dni.

Mężczyzna poszukiwany był przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego do odbycia kary 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie rozboju z użyciem noża. Do zdarzenia doszło w lutym 2015 roku w Chełmie. 

29-latek był kompletnie zaskoczony w chwili zatrzymania. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony