Aktualności

Areszt dla stalkera!

Data publikacji 10.10.2022

Włodawscy policjanci zatrzymali 37-latka, który prześladował swoją byłą partnerkę. W piątek przyszedł pod jej dom i trzymając w ręku nóż groził jej pozbawianiem życia. Dodatkowo jej obecnemu partnerowi uszkodził samochód oraz naruszył jego nietykalność cielesną. 37 latek notowany jeszcze za inne przestępstwa, jak za znęcanie się, kradzież, przywłaszczenie mienia i oszustwo. Decyzją sądu stalker najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Z ustaleń policjantów wynika, że w piątkowy poranek nietrzeźwy mężczyzna przyszedł pod drzwi mieszkania byłej partnerki. Kiedy nie chciała mu otworzyć, trzymając w ręku nóż kuchenny zagroził jej pozbawianiem życia. Dodatkowo zniszczył jej drzwi do mieszkania. Kobieta w obawie o swoje życie i zdrowie powiadomiła policję. Sprawca uciekł przed przyjazdem funkcjonariuszy.

Szybko został zatrzymany i osadzony. Jak się później okazało, od dłuższego czasu nachodził kobietę, awanturował się i jej groził.  Swoją agresję kierował również wobec obecnego partnera kobiety, któremu uszkodził samochód oraz spowodował u niego obrażenia ciała.

Zarzuty które usłyszał uzupełnią jego bogata kartotekę. 37 latek notowany jeszcze za inne przestępstwa, jak za znęcanie się, kradzież, przywłaszczenie mienia i oszustwo.

Decyzją Sądu 37- latek, który prześladował swoją byłą partnerkę najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

młodszy aspirant Daniela Giza- Pyrzyna

Powrót na górę strony