Aktualności

Śmiertelny wypadek podczas wycinki w lesie

Data publikacji 08.10.2022

72-latek z gminy Żółkiewka podczas prac związanych z wycinką drzew prawdopodobnie zginął uderzony przez ścinane drzewo. Do wypadku doszło w lesie w okolicach miejscowości Chłaniów. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wyjaśniamy okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w piątek popołudniu na terenie lasu w okolicach miejscowości Chłaniów. 72-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka pojechał sam ciągnikiem do lasu. Zaniepokojona jego dłuższą nieobecnością żona powiadomiła policjantów o zaginięciu męża. Ciało 72-latka znaleźli w kompleksie leśnym funkcjonariusze z Posterunku Policji w Fajsławicach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora wynika, że 72-latek został uderzony przez ścięte drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu wypadku.

Decyzją prokuratora ciało 72-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności związanych z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony