Aktualności

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Data publikacji 05.10.2022

Hrubieszowscy policjanci już po raz kolejny odpowiedzieli na miłe zaproszenie dzieci oraz ich wychowawców. Tym razem odwiedzili maluchy z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Hrubieszowie. Opowiadali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zachowaniu ostrożności podczas codziennych zabaw. Dzieci zadawały wiele ciekawych pytań i dzieliły się spostrzeżeniami. Dużo radości wśród dzieci wywołała wizyta maskotki sierżanta Lwa.

Hrubieszowscy policjanci już po raz kolejny odpowiedzieli na miłe zaproszenie dzieci oraz ich wychowawców. Tym razem odwiedzili maluchy z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Hrubieszowie. Policjanci podczas spotkania opowiadali dzieciom o zasadach bezpieczeństwa podczas ich codziennych zabaw w przedszkolu oraz poza nim. Podczas pogadanki omówiono zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachowania ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomi oraz innych czyhających na dzieci zagrożeniach. Wspomniano także o bardzo ważnej roli elementów odblaskowych.

Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom o wzajemnym szacunku i kulturalnym zachowaniu. Przedszkolaki miały do policjantów dużo ciekawych pytań i dzieliły się trafnymi spostrzeżeniami. Dużo radości wśród dzieci wywołała wizyta maskotki policyjnej sierżanta Lwa. Dzieci chętnie się z nim witały i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

Powrót na górę strony